Sufit podświetlany

section-b75749c

Remont mieszkania to okazja do wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań, z pomocą których można całkowicie odmienić wnętrze. Jednym z pomysłów, które możemy zaproponować naszym klientów, jest podświetlany sufit. To nowoczesna propozycja, dzięki której można stworzyć niepowtarzalną aranżację wnętrza, ustanawiając sufit jako reprezentatywny element dekoracyjny. Oferujemy sufity podświetlane w wielu wariantach i wzorach, które można dopasować do stylu wykończenia pomieszczenia.

Podświetlany sufit – Warszawa

Wysoki strop już dawno wyszedł z mody, dlatego w wielu budynkach specjalnie obniża się sufit, aby nieco złagodzić klimat wnętrza. Tradycyjne płyty gipsowe powoli wypierane są przez nowoczesne rozwiązania aranżacyjne takie jak podwieszany sufit perforowany. Szczególnie dużą popularnością cieszą się sufity podświetlane, które można wykorzystać na wiele sposobów. Zamontowane oświetlenie stworzy ciekawy efekt w przypadku sufitów napinanych z grafiką nieba, gwiazd czy księżycowej galaktyki. Wbrew pozorom takie podświetlane sufity nie są tylko domeną pokojów dziecięcych i młodzieżowych, gdyż coraz częściej montowane są w eleganckich salonach, biurach czy hotelach.

Sufit podświetlany – efektowny dodatek do wnętrz

podświetlany sufit Warszawa
Cechą charakterystyczną sufitów napinanych jest to, że są łatwe w montażu i prezentują się niezwykle efektownie. Przede wszystkim uwagę zwraca ich bogate wzornictwo, które można wykorzystać do urozmaicenia wnętrza. Podświetlany sufit wykazuje również wiele innych zalet, takich jak:

  • bezproblemowy montaż,
  • dobrą izolację akustyczną,
  • nowoczesny efekt,
  • eleganckie wykończenie,
  • nieograniczone możliwości aranżacyjne.

W ofercie mamy sufity podwieszane z nadrukowaną grafiką lub w jednolitym kolorze i satynowym wykończeniu. Podświetlane sufity montujemy na terenie miasta Warszawa, zapewniając klientom profesjonalne wsparcie techniczne w zakupach. Chętnie podejmujemy się trudnych zleceń, które wymagają zastosowania nietypowych rozwiązań. Podświetlany sufit wykonany jest ze specjalnego materiału PCV, który nawet po długim czasie zachowuje swoje pierwotne właściwości, nie marszczy się, ani nie blaknie.

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą oraz dotychczasowymi realizacjami. Wśród nich mogą Państwo znaleźć ciekawe projekty, które wykonaliśmy u naszych klientów. W razie możliwości jesteśmy w stanie sprowadzić sufity podświetlane w pełni spersonalizowane, pasujące do wnętrza.